Przed nami derby!

W najbliższy czwartek to na co czekali wszyscy kibice - derbowy mecz z Czarnymi Rudno! W poprzednim meczu obu tych drużyn padł remis 2:2. W doliczonym czasie gry wyrównującą bramkę dla Amatora strzelił Kuba Pawlikowski. Czwartkowy mecz jest o tyle ważny - po pierwsze - są to derby, a po drugie - między jedną, a drugą drużyną jest tylko punkt różnicy w ligowej tabeli! Do meczu derbowego w lepszych nastrojach przystąpią goście z Rudna, którzy w ostatniej kolejce wygrali z Trampem Osiecznica 1:0. Natomiast gospodarze będą chcieli zmazać plamę po ostatniej wysokiej porażce z liderem Tęczą Krosno Odrzańskie 1:7. Nie ma nic lepszego jak po ostatnim blamażu zwyciężyć w meczu derbowym. Wiadomo, mecze derbowe rządzą się swoimi prawami i w czwartkowym spotkaniu może wszystko się wydarzyć. Miejmy nadzieję, że zwycięską drużyną będzie Amator!

AMATOR BOBROWNIKI - CZARNI RUDNO
30 KWIETNIA, GODZ. 17:00 - BOISKO W OTYNIU