Podsumowanie rundy jesiennej!

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ:

Wczoraj została rozegrana ostatnia kolejka rundy jesiennej.

Liderem jest beniaminem z Przylepu - TS z dorobkiem 37 punktów, który wygrał 12 meczów, 1 zremisował i doznał tylko 2 porażek. Ostatnią drużyną po 15 kolejkach jest Tramp Osiecznica, którym udało się zgromadzić zaledwie 4 punkty.

Najwięcej bramek w 15 meczach strzelił lider z Przylepu 47, a najmniej straciła drużyna z Gubina - Carina 16.

W meczach u siebie najlepszą formę prezentował lider z Przylepu wygrywając 7 meczów i doznając 1 porażki. Również dobrą formą u siebie prezentowała się Kożuchowska Korona wygrywając 6 spotkań, doznając przy tym również 1 porażki. Natomiast w meczach wyjazdowych najlepiej radziła sobie Carina Gubin, która wygrała 6 meczów i doznała tylko jednej porażki!

W meczach u siebie najwięcej bramek zdobył lider z Przylepu - 30, a w meczach wyjazdowych Amator - 20.

W meczach u siebie jak i na wyjeździe najwięcej bramek stracił ostatni Tramp Osiecznica, kolejno 26 i 32 bramki.

Najwyższe zwycięstwo odniósł Piast Czerwieńsk 8:2 ze Zrywem Rzeczyca i zarazem był to mecz w którym padło najwięcej bramek.
_____________________________
Teraz czas na Amatora:

Amatora w rundzie jesiennej reprezentowało 22 zawodników.

Amator po 15 kolejkach zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 28 punktów. Wygrywając 9 meczów, 1 remisując i doznając 5 porażek. Warto odnotować, że w całym poprzednim sezonie Amator zdobył patrząc na statystyki w tym sezonie tylko zaledwie 31 punktów.

Amator zdobył 41 bramek, tracąc przy tym 28.

W meczach u siebie wygrał 4 mecze, 1 zremisował i doznał 2 porażek. W meczach wyjazdowych 5 zwycięstw i 3 porażki.

Najwyższe zwycięstwo odniósł z Trampem Osiecznica 5:0.

Najwyższą porażkę doznał z Cariną Gubin 0:3.

Przełomowym momentem dla Amatora było wysokie zwycięstwo w meczu derbowym z GKS'em Siedlisko 5:1. Amator tym zwycięstwem przerwał passę 5 porażek z rzędu i zaczął marsz w górę tabeli wygrywając 8 meczów z rzędu! W tych 8 meczach niezłą formę strzelecką prezentował nasz kapitan Tomek Rozynek, który zdobył 9 bramek. Warto zauważyć, że w meczach przegranych los nie był dla nas łaskawy i traciliśmy głupie bramki w końcówkach meczu. Po meczu derbowym z GKS'em wszystko odwróciło się dla nas do góry nogami i to my zaczęliśmy w końcówkach spotkań przesądzać o wyniku na naszą korzyść.
Teraz czas na statystyki indywidualne:

We wszystkich 15 meczach tylko 3 zawodników rozegrało spotkania od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Był to nasz bramkarz Michał Oborski, kapitan Tomek Rozynek oraz Adam Pojnar.

1095 minut - Mateusz Lewandowski
965 minut - Marcin Grygorowicz
639 minut - Mateusz Domański
578 minut - Mateusz Żelazowski
505 minut - Arkadiusz Słoński
363 minuty - Robert Bączek
240 minut - Artur Pach
203 minuty - Andrzej Kowalski
96 minut - Marek Stańko
73 minuty - Paweł Pawlikowski
50 minut - Patryk Michałowicz
45 minut - Marcin Dębiczak
8 minut - Paweł Zatorski
5 minut - Michał Bonter